Wysyłka w 24 godziny

30 dni na zwrot produktu

Darmowa dostawa od 500zł

Program lojalnościowy

695-815-204
do kasy suma: 0,00 zł
Jak kupować spodnie przez internet?

Jak kupować spodnie przez internet?

 

          Najważniejszą sprawą są pomiary. Po prostu weź spodnie, które są na Ciebie dobre i wygodne, po czym rozłóż je na stole.

          Pomiaru pasa dokonaj nakładając na siebie równo pasek tylni oraz przedni. Na poniższym zdjęciu pokazuję prawidłowy pomiar. Tu jest 55 cm x 2 = 110cm. Czyli zamówisz spodnie 110 cm w pasie lub podasz wymiary w calach, czyli w tym przypadku W 44. Pomiar pasa na aukcjach w tabeli rozmiarów oznaczany jest literą A.

 

Opis: C:\Users\Kriz\Desktop\zdjęcia\zdjęcia do pomiaru spodni\IMG_0797.JPG

Pokażę Ci najczęściej popełniany błąd przy mierzeniu spodni

Opis: C:\Users\Kriz\Desktop\zdjęcia\zdjęcia do pomiaru spodni\IMG_0796.JPG

           Na zdjęciu powyżej są źle zmierzone spodnie. Wynik pomiaru wyjdzie o około 2 rozmiary mniejszy niż w rzeczywistości co skutkuje tym, że nie będziesz zadowolony z zakupów, bo przyślą Ci za małe spodnie.

           Kolejny pomiar to szerokość w biodrach często oznaczana literą B na aukcjach. Płasko, swobodnie rozłóż spodnie i zmierz długość około 5 cm powyżej kroku.

Opis: C:\Users\Kriz\Desktop\zdjęcia\zdjęcia do pomiaru spodni\IMG_0800.JPG

            Następną mierzoną jest wysokość stanu oznaczana literą G.  Ten pomiar jest traktowany ,,po macoszemu’’ ale to od tej wartości zależy czy spodnie nie będą się zbyt nisko zsuwały podczas siadania, kucania czy schylania się. Jeżeli masz spodnie, które z Tobą nie współgrają w tych kwestiach to wybierz takie z dłuższym stanem choćby o parę centymetrów a poczujesz różnicę w komforcie podczas użytkowania.

Opis: C:\Users\Kriz\Desktop\zdjęcia\zdjęcia do pomiaru spodni\IMG_0811.JPG

             Bardzo często popełnia się błąd również przy podawaniu długości spodni. Zwykle standardowym rozmiarem jest długość L32, która jest odpowiednia przy wzroście do około 176cm. (Jest również L30 dla osób do około 170 cm wzrostu. Dalej mamy L34 dla wzrostu do około 182cm, L36 dla osób do około 188cm a powyżej to już L38). Żeby zmierzyć długość jaka odpowiada pod dany wzrost osoby mierzy się długość wewnętrzną nogawki oznaczana literą E.

Opis: C:\Users\Kriz\Desktop\zdjęcia\zdjęcia do pomiaru spodni\IMG_0822.JPG

             Często mylnie mierzymy długość całkowitą spodni mierząc zewnętrzną nogawkę. Taki pomiar też wprowadza w błąd, bo w zależności od długości stanu będą różnice w pomiarze długości nogawek.  Może być na przykład wysoki stan a nogawki -jak się okaże po przymierzeniu - będą za krótkie. Bezpieczniej zmierzyć (jak wyżej) długość  wewnętrzną, bo właśnie na tej podstawie jest wyrażona wartość  L, czyli np.L.30 lub L.32 i tak dalej. Miara zewnętrznej długości nogawki oznaczana jest literą F.

Opis: C:\Users\Kriz\Desktop\zdjęcia\zdjęcia do pomiaru spodni\IMG_0820.JPG

             Ważna jest szerokość nogawki w udzie oznaczana literą C na aukcjach. Materiał  musi być dokładnie rozłożony a pomiaru dokonujemy na wysokości kroku. 

Opis: C:\Users\Kriz\Desktop\zdjęcia\zdjęcia do pomiaru spodni\IMG_0831.JPG

             Jest jeszcze kolejny pomiar – długość na dole nogawki. Nie każdy chce mieć spodnie zwężane ku dołowi albo poszerzane. Warto zmierzyć długość dolnej nogawki  na spodniach, które mamy i zderzyć z wymiarem spodni jakie chcemy kupić.

Opis: C:\Users\Kriz\Desktop\zdjęcia\zdjęcia do pomiaru spodni\IMG_0847.JPG

           Mam nadzieję, że wyczerpująco opowiedziałem jak dokonywać pomiaru spodni.  Jeżeli chcecie coś dodać zapraszam do komentarzy.

Niestandardowy.

 

 

Partnerzy logistyczni

partnerzy logistyczni - dpd, inpost

Obsługiwane płatności

operatorzy płatności - blue media, shoper płatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl